Love Skin Food

'You are what you use'

Love Skin Food to marka kosmetyków naturalnych stworzona przez dwie fantastyczne kobiety - mamę i córkę. Margaret i Patricia, postaci barwne i pełne pasji, żyją zgodnie ze stwierdzeniem: „Jesteś tym, czego używasz”. Same stosują naturalną, organiczną pielęgnację, odżywiają się ekologicznie i celebrują piękno. W ziołach, roślinach i kwiatach dostrzegają ogromny potencjał. Swoja życiową filozofią postanowiły podzielić się z innymi.

Świadome swojej misji, postanowiły stworzyć serię luksusowych produktów organicznych, adresowanych do osób żyjących świadomie, slow i w zgodzie z naturą.

Love Skin Food

'You are what you use'

Luksusowe kosmetyki naturalne

Produkty zyskały miano luksusowych, ponieważ w obecnych czasach największym luksusem jest zapewnienie swojej skórze pielęgnacji naturalnej, opartej na darach natury. Do takiej świadomej grupy Margaret i Patricia adresują swoje produkty. Ich misją jest także edukacja klientek.

- Od wielu lat żyjemy zgodnie z naturą. Stosujemy naturalną, organiczną pielęgnację skóry, spożywamy ekologiczną żywność i celebrujemy piękno. – tłumaczy Patricia Nowak.

Love Skin Food – marka oparta na wartościach

- Naszym celem jest tworzenie produktów zgodnych z energią doskonałości i energią życia człowieka. Wierne temu, koncentrujemy się na komponowaniu składników do naszych organicznych nutrikosmetyków. Są wśród nich wyłącznie rośliny, zioła i kwiaty, które mają właściwości zdrowotne, odmładzające, rewitalizujące i odbudowujące naszą skórę. Uwielbiamy to.

Świadome konsumentki, które przywiązują wagę do jakości produktów i do ich składu, dołączają do świata Love Skin Food.

Produkty tak naturalne, że "można je jeść"

Proces powstawania produktów Margaret i Patricia nadzorują na każdym etapie osobiście, dzięki czemu ich produkty wolne są od parabenów, silikonów, alkoholi syntetycznych, fenoksyetanolu, glikolu propylenowego, olejów mineralnych, syntetycznych zapachów i barwników. Nie są testowane na zwierzętach, a wszystkie składniki produktów Love Skin Food są certyfikowanymi składnikami organicznymi.

Oferta Love Skin Food obejmuje nektary do twarzy, masła do ciała, peelingi, ziołowe i kwiatowe mgiełki do nawilżania. Wszystkie produkty Love Skin Food są tak naturalne, że "możesz je jeść".