Historia Love Skin Food

Love Skin Food to marka kosmetyków naturalnych stworzona przez dwie fantastyczne kobiety - mamę i córkę. Margaret i Patricia, postaci barwne i pełne pasji, żyją zgodnie ze stwierdzeniem: „Jesteś tym, czego używasz”. Same stosują naturalną, organiczną pielęgnację, odżywiają się ekologicznie i celebrują piękno. W ziołach, roślinach i kwiatach dostrzegają ogromny potencjał. Swoja życiową filozofią postanowiły podzielić się z innymi.

Świadome swojej misji, postanowiły stworzyć serię luksusowych produktów organicznych, adresowanych do osób żyjących świadomie, slow i w zgodzie z naturą.

W oparciu o te wartości powstała linia Love Skin Food, która spowodowała rewolucję na rynku kosmetyków naturalnych.

 Poznaj historię Love Skin Food

Luksusowe kosmetyki naturalne

Produkty zyskały miano luksusowych, ponieważ w obecnych czasach największym luksusem jest zapewnienie swojej skórze pielęgnacji naturalnej, opartej na darach natury. Do takiej świadomej grupy Margaret i Patricia adresują swoje produkty. Ich misją jest także edukacja klientek.

- Od wielu lat żyjemy zgodnie z naturą. Stosujemy naturalną, organiczną pielęgnację skóry, spożywamy ekologiczną żywność i celebrujemy piękno – tłumaczy Patricia Nowak.

To mama Margaret przekazała jej miłość do natury, którą ona z kolei przejęła od swojej mamy i babci. W rodzinnym domu zioła i rośliny darzone były szczególną czcią. Z nich powstawały nalewki i mikstury, które miały również właściwości lecznicze.

Zamiłowanie do natury stało się dla Margaret hobby, ale miało też wpływ na wybór jej zawodowej drogi. Przez 27 lat pracowała w branży kosmetycznej, prowadziła salony i przyglądała się potrzebom klientek. W tym czasie wprowadziła na polski rynek wiele marek luksusowych kosmetyków, w tym ekologicznych.

Bogata w wieloletnie doświadczenia i wiedzę zdobywaną nie tylko w praktyce, ale także na kursach ziołolecznictwa czy aromaterapii, zaczęła tworzyć kosmetyki naturalne dla przyjaciół. Ci byli zachwyceni, aż dwa lata temu Patrycja przekonała mamę, aby z niesamowitych właściwości tych produktów korzystali i inni odbiorcy, którzy cenią naturę i świadome piękno.

Tak powstała marka Love Skin Food.

Love Skin Food – marka oparta na wartościach

W działaniu Margaret i Patrycji jest ogromna uczciwość wobec klientek. Produkty Love Skin Food są odzwierciedleniem ich życia.


- Naszym celem jest tworzenie produktów zgodnych z energią doskonałości i energią życia człowieka. Wierne temu, koncentrujemy się na komponowaniu składników do naszych organicznych nutrikosmetyków. Są wśród nich wyłącznie rośliny, zioła i kwiaty, które mają właściwości zdrowotne, odmładzające, rewitalizujące i odbudowujące naszą skórę. Uwielbiamy to –
mówią to z takim przekonaniem, że klientki nie mają żadnych wątpliwości.

Świadome konsumentki, które przywiązują wagę do jakości produktów i do ich składu, dołączają do świata Love Skin Food.

Autentyczność założycielek i misja firmy powodują, że kolejne osoby podpisują się pod tymi wartościami. Jadalne produkty Love Skin Food powstają według innowacyjnej, autorskiej metody „M3D”. Polega ona na wielokrotnym zatapianiu w oleju konopnym roślin, kwiatów i ziół. Cały proces trwa nawet 28 tygodni, a dzięki niemu udaje się wydobyć z darów natury najlepsze właściwości.

Produkty tak naturalne, że można je jeść

Założycielki uważają, że natura dała nam wszystko, czego potrzebujemy i zgodnie z tą zasadą same dobierają składniki do produktów Love Skin Food. Rośliny znajdują je na farmach bio, wolnych od zanieczyszczeń.

Proces powstawania produktów Margaret i Patricia nadzorują na każdym etapie osobiście, dzięki czemu ich produkty wolne są od parabenów, silikonów, alkoholi syntetycznych, fenoksyetanolu, glikolu propylenowego, olejów mineralnych, syntetycznych zapachów i barwników. Nie są testowane na zwierzętach, a wszystkie składniki produktów Love Skin Food są certyfikowanymi składnikami organicznymi.

Oferta Love Skin Food obejmuje masła do twarzy i ciała, peelingi, ziołowe i kwiatowe mgiełki do nawilżania twarzy oraz serum.  Wszystkie produkty Love Skin Food są tak naturalne, że możesz je jeść.